Den pro kariérové poradenství 2024

Srdečně zveme příznivce kariérového poradenství k účasti na semináři Den pro kariérové poradenství 2024, který je tentokrát organizován ve spolupráci s českým střediskem Euroguidance. Program se stejně jako minulý rok podařilo sestavit z přihlášených příspěvků.

Den pro kariérové poradenství 2024 se uskuteční dne 17. května 2024 v Praze od 9:00 do 16:30 hod. ve školicím středisku S - COMP Centre CZ s.r.o., Na Žertvách 2196/34, Praha 8 - Libeň, 180 00 (pár kroků od metra „B“ - „Palmovka“).

 

Program a mapička ke stažení v pdf ... ZDE

Program-Den pro KP 2024
SCOMP-Palmovka-SCOMP

Prezentace

Kariérový rozvoj v revidovaném rámcovém vzdělávacím programu základního vzdělávání, Petr Chaluš, České středisko Euroguidance Národního pedagogického institutu ČR

Proměny světa práce: Inspirace pro kariérové vzdělávání / práci se třídou, Alice Müllerová, Sdružení pro kariérové poradenství a kariérový rozvoj, z.s., Andrea Csirke, Kým čím být, z.s.

Kariérní diagnostika a práce s koučovacími kartami, Sylvie Navarová, Škola manažerského rozvoje s.r.o.

Bez předsudků k volbě povolání: jak pracovat s genderovými stereotypy nejen při výběru střední školy, Eva Kavková, EKS, z.s.

Podpora poradenství na školách, Marta Müllerová, Andrea Vorlová, Centrum kariérového poradenství Zlínského kraje

Klub kariérových poradců Praha, Milena Petrová, Obchodní akademie a Gymnázium Bubeneč, Praha 6

Síťování kariérových poradců online i offline, Lucie Václavková, kariérová poradkyně na volné noze

Odborné praxe v rámci studijního programu Kariérové poradenství a vzdělávání, Lenka Hloušková, Institut vzdělávání a poradenství České zemědělské univerzity v Praze

Ukázka nástrojů využitelných v kariérovém poradenství využívající digitální technologie, Zuzana Freibergová,  Sdružení pro kariérové poradenství a kariérový rozvoj, z.s. & Asociace výchovných poradců, z.s.