Petra Šnepfenbergová

Profesní hodnoty

Jsem kariérová poradkyně a lektorka kariérního rozvoje. Jsem spíš praktik. Aktuálně působím na základní škole a v JCMM Brno. Mimo to spolupracuji s různými organizacemi na propagaci a vzdělávání v tématech kariérové rozvoje. Mám zkušenosti s individuálním i skupinovým poradenstvím.

Komu pomáhám a jakým způsobem

Můj dosavadní největší úspěch je Národní cena kariérového poradenství 2018 za aktivity v oblasti kariérového poradenství a spolupráci s rodiči během mého působení na gymnáziu. K mým zkušenostem patří i kariérový rozvoj v mimoškolním a neformálním vzdělávání či podpora rodičů pro návrat do práce po mateřské resp. rodičovské dovolené.

Úspěchy

Z poslední doby jsem pyšná na spolupráci s Androu Csirke na naší e-knize pro rodiče Jak spolu s dítětem zvládnout volbu povolání.
Baví mě má práce, seberozvoj a vzdělávání. Ve volném čase relaxuji v přírodě, na zahradě, při stavbě našeho rodinného domu 😊.
Ve své práci potřebuji vidět smysl i výzvu a přitom mít prostor pro svou tvořivost. Ostatní ráda podpořím v hledání toho, co ke své práci potřebují a jak toho dosáhnout.

Kontakt

petra-snepfenbergova